Bedrijfsbezoek Loonwerkersbedrijf Gebr De Groot

Op vrijdag 18 maart 2022 bezochten wij met onze club het Loonwerkersbedrijf Gebr. de Groot. Sinds de zomer van 2021 opereren zij vanuit hun nieuwe onderkomen op het Bulb Trade Center. Een goede reden voor ons om dit prachtige bedrijf te bezoeken en kennis te maken met de activiteiten van ons trouwe lid Ruth de Groot.

Om 20.30 uur werden wij welkom geheten met koffie en een lekkere appelrondo waarna Ruth een kort verhaal over de geschiedenis en de activiteiten van Loonwerkersbedrijf Gebr. De Groot hielt. Aansluitend vertelde zijn zoon Ruben over het TV programma Bollenjongens, waar hij een van de deelnemers van is. Na deze boeiende introductie volgde een rondleiding in verschillende groepjes, begeleid door Ruth, zijn broer Henk, Ruben en Nico. Natuurlijk kon hierna een gezellige borrel niet uitblijven en bleef het nog lang gezellig.

Wij danken Henk, Nico, Tilly, Ruth en Ruben voor deze leuke en interessante avond.