Nieuwjaarsreceptie bij Huis ter Duin

Op vrijdag 13 januari j.l. waren wij te gast bij Grand Hotel Huis ter Duin in Noordwijk voor de nieuwjaarsreceptie. 

2023 is een speciaal jaar voor de Heerenclub, want inmiddels bestaan wij alweer twintig jaar. Reden te meer om voor deze gelegenheid een bijzondere locatie te kiezen.

Na binnenkomst werden wij welkom geheten door General Manager Stephan Stokkermans, waarna vervolgens onze voorzitter het woord nam.

Na een kort welkom en een terugblik in het ontstaan van onze club, werd het glas geheven op het jubileumjaar.

Naast het gezellige samenzijn, kreeg wij ook een unieke kijk achter de coulissen van Huis ter Duin, waar uitgebreid werd ingegaan op het bezoek van de voormalige Amerikaanse President Barack Obama. Naast een bezoek aan de Penthouses, Feestzalen en keuken van Latour, eindigde de rondleiding in de wijnkelder. De avond werd voortgezet aan de gezellige bar waar nog lang werd nagepraat over dit bijzondere hotel.

Wij kijken weer terug op een geslaagde avond!